Villa 5 Etoiles Avec Piscine A Le Vauclin
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Δωρεάν πάρκινγκ | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Villa 5 Etoiles Avec Piscine A Le Vauclin διαθέτει βεράντα και απέχει περίπου 4 χλμ. από την Οικία Clement.
Η βίλα με 3 υπνοδωμάτια απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από φυσικά αξιοθέατα, όπως Le Jardin De La Montagne.
Οι επισκέπτες αυτής της βίλας με 3 μπάνια μπορούν να θαυμάσουν τη θέα στον κήπο. Τα μπάνια επίσης προσφέρουν στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες για την άνεση των επισκεπτών.
Στον χώρο υπάρχουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, ηλεκτρικός βραστήρας, ψυγείο και φούρνος για μαγείρεμα στον χώρο.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire23 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανιχνευτές καπνού
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire από η Villa 5 Etoiles Avec Piscine A Le Vauclin;
Η Villa 5 Etoiles Avec Piscine A Le Vauclin απέχει 25 χλμ. από το ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Villa 5 Etoiles Avec Piscine A Le Vauclin;
Το κόστος διαμονής σε η Villa 5 Etoiles Avec Piscine A Le Vauclin αποτελεί 576$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Villa 5 Etoiles Avec Piscine A Le Vauclin;
Η Villa 5 Etoiles Avec Piscine A Le Vauclin δέχεται μόνο Visa και Carte Bleue. - ❓
Αυτή η βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της αυτή η βίλα θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.